Kurumsal

Özdemir Mühendislik Tercih Sebepleri : tecrübegüvenuzmanlıkbaşarıkalite


Demirdöküm Beykoz Yetkili Servisi

Beykoz Demirdöküm Yetkili Servisi 20 yılı aşkın süredir Kavacık’ta yetkili servis hizmeti vermekten olan Özdemir Servis Hizmetleri Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. ye aittir.

Kurumumuz gerçek anlamda 25.000 i aşkın memnun müşteri portföyüne ulaşmayı başarmıştır. Türkiye’nin en önde gelen markası olan Demirdöküm’e uzun süredir hizmet vermeyi başarmamızın altında yatan ana neden müşterilerimizin bizden olan memnuniyetidir.

Türk tüketicisi, ısıtma sektöründeki bir çok cihaz, sistem ve hizmetle DemirDöküm aracılığı ile tanışmıştır. Türkiye’ de ilk döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör ve kombi üretimini gerçekleştirmiş olan firmamızın markası “ısı konforu” ile özdeşleşmiştir.

DemirDöküm, müşterilerine mühendislik alt yapısı kuvvetli ve yaygın bayi teşkilatı ile hem ürün satışı hem de anahtar teslim sistem sunumu konularında hizmet vermektedir. Ayrıca, güçlü servis teşkilatı ile de müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, satış sonrası hizmetlerini çok hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

DemirDöküm, bugün yaygın yetkili satıcı, yetkili servis ve satış noktası ağı ile Türkiye ısıtma sektöründe lider konumdadır.

Özdemir Servis Hizmetleri Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. olarak temsil ettiğimiz markanın büyüklüğünün bilincinde ve sorumluluğunda olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek  ve büyük Demirdöküm ailesine sizleri de katmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

WhatsApp WHATSAPP DESTEK